GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë, Kosovë Beograd, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KlinëStacioni Klinë

07:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 40 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

06:38KlinëStacioni Klinë

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 13 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

07:28KlinëStacioni Klinë

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 23 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

08:53KlinëStacioni Klinë

10:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 58 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.