GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kijevë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

11:41KijevëStacioni Kijevë

12:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 29 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 19 minuta

11:42KijevëStacioni Kijevë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 40 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta

11:50KijevëStacioni Kijevë

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Kukleci
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 23 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta

12:10KijevëStacioni Kijevë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 20 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta

12:10KijevëStacioni Kijevë

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 20 minuta

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëTerminali Lindor

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta

13:02KijevëStacioni Kijevë

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 50 minuta

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëTerminali Lindor

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta

13:20KijevëStacioni Kijevë

14:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 23 minuta

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëTerminali Lindor

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta

15:42KijevëStacioni Kijevë

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 40 minuta

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëTerminali Lindor

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta

16:02KijevëStacioni Kijevë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 20 minuta

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëTerminali Lindor

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta

16:41KijevëStacioni Kijevë

17:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 29 minuta

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:00TiranëTerminali Lindor

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.