GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:38KijevëStacioni Kijevë

19:20PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

20:30PejëStacioni Pejë

02:20PodgoricëStacioni Podgoricë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15
1

18:58KijevëStacioni Kijevë

19:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 50 minuta
3

20:30PejëStacioni Pejë

02:20PodgoricëStacioni Podgoricë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.