GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Novosellë (Pejë), Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:38KijevëStacioni Kijevë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: ToliPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:47Novosellë (Pejë)Stacioni Novosellë (Pejë)

Toli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.