GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Kotor, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:41KijevëStacioni Kijevë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 29 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 49 minuta
Çmimi total: 25
1

18:50KijevëStacioni Kijevë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 23 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 40 minuta
Çmimi total: 25
1

19:02KijevëStacioni Kijevë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 28 minuta
Çmimi total: 25
1

19:11KijevëStacioni Kijevë

20:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Norway Travel Gjakovë
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 59 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 19 minuta
Çmimi total: 25
1

19:41KijevëStacioni Kijevë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 29 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 49 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.