GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:02KijevëStacioni Kijevë

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 20 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:14GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:42KijevëStacioni Kijevë

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 20 minuta
3

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 2.5
1

19:02KijevëStacioni Kijevë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 20 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 12 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.