GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Karaçevë, Kosovë Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45KaraçevëStacioni Karaçevë

06:25GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: Xeni TransPritja: 15 minuta
3

06:40GjilanStacioni Gjilan

07:29FerizajStacioni Ferizaj

Xeni Trans
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 3.5999999999999996
1

10:40KaraçevëStacioni Karaçevë

11:20GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
1.3€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

11:40GjilanStacioni Gjilan

12:29FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.5999999999999996
1

14:00KaraçevëStacioni Karaçevë

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 20 minuta
3

15:00GjilanStacioni Gjilan

15:49FerizajStacioni Ferizaj

Meti T
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.5999999999999996
1

14:30KaraçevëStacioni Karaçevë

15:10GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: JehonaPritja: 10 minuta
3

15:20GjilanStacioni Gjilan

16:09FerizajStacioni Ferizaj

Jehona
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 3.5999999999999996
1

16:00KaraçevëStacioni Karaçevë

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.3€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 20 minuta
3

17:00GjilanStacioni Gjilan

17:49FerizajStacioni Ferizaj

Mimoza 93
2.3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Çmimi total: 3.5999999999999996

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.