GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Karaçevë, Kosovë Konculj, Serbi

1

05:45KaraçevëStacioni Karaçevë

06:25GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 20 minuta
3

06:45GjilanStacioni Gjilan

07:40KonculjStacioni Konculj

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 1.3
1

09:15KaraçevëStacioni Karaçevë

09:55GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 35 minuta
3

10:30GjilanStacioni Gjilan

11:25KonculjStacioni Konculj

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.3
1

10:40KaraçevëStacioni Karaçevë

11:20GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
1.3€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 25 minuta
3

11:45GjilanStacioni Gjilan

12:40KonculjStacioni Konculj

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 1.3
1

14:00KaraçevëStacioni Karaçevë

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 35 minuta
3

15:15GjilanStacioni Gjilan

16:10KonculjStacioni Konculj

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.3
1

14:30KaraçevëStacioni Karaçevë

15:10GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 20 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

16:25KonculjStacioni Konculj

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 1.3
1

16:00KaraçevëStacioni Karaçevë

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.3€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 35 minuta
3

17:15GjilanStacioni Gjilan

18:10KonculjStacioni Konculj

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 1.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.