GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Karaçevë, Kosovë Bresalc, Kosovë

1

10:40KaraçevëStacioni Karaçevë

11:20GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
1.3€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 10 minuta
3

11:30GjilanStacioni Gjilan

11:48BresalcStacioni Bresalc

Perparimi
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 2
1

14:00KaraçevëStacioni Karaçevë

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 10 minuta
3

14:50GjilanStacioni Gjilan

15:06BresalcStacioni Bresalc

Alia Comerc
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 2
1

16:00KaraçevëStacioni Karaçevë

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.3€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

17:06BresalcStacioni Bresalc

Egnatia
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.