GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamëz, Shqipëri Ferizaj, Kosovë

14:30KamëzStacioni Kamëz

15:10DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Auloni ToursPritja: 50 minuta

16:00DurrësStacioni Durrës

20:00FerizajStacioni Ferizaj

Auloni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta

15:00KamëzStacioni Kamëz

15:40DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Auloni ToursPritja: 20 minuta

16:00DurrësStacioni Durrës

20:00FerizajStacioni Ferizaj

Auloni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë

15:13KamëzStacioni Kamëz

15:31TiranëTerminali Lindor

Magic Globe
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Auloni ToursPritja: 29 minuta

16:00TiranëTerminali Lindor

20:40FerizajStacioni Ferizaj

Auloni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.