GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:27KaçanikStacioni Kaçanik

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 48 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:50StrugëStacioni Strugë

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.