GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00IstogStacioni Istog

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Kukleci
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 23 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

12:30IstogStacioni Istog

14:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 23 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

12:45IstogStacioni Istog

13:24PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 36 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.