GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30HimarëStacioni Himarë

14:15VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

14:30VlorëStacioni Vlorë

16:37QerretStacioni Qerret

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 7 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.