GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hani i Elezit, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:40Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 33 minuta
3

16:26TetovëStacioni Tetovë

18:35StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

14:40Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 47 minuta
3

16:40TetovëStacioni Tetovë

18:49StrugëStacioni Strugë

Vakçare Struga
90den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.