GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gramsh, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:30GramshStacioni Gramsh

11:41QerretStacioni Qerret

11:57Durrës

Tomlekede
?Lekë

12:00GramshStacioni Gramsh

14:11QerretStacioni Qerret

14:27Durrës

Alfa Trans
?Lekë

14:30GramshStacioni Gramsh

16:41QerretStacioni Qerret

16:57Durrës

Alfa Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:48QerretStacioni Qerret

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

13:00GramshStacioni Gramsh

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 11 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:48QerretStacioni Qerret

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

15:30GramshStacioni Gramsh

17:19TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 11 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:18QerretStacioni Qerret

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.