GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gramsh, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00GramshStacioni Gramsh

07:37KorçëStacioni Korçë

Tomlekede
30Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 16 minuta
3

07:53KorçëStacioni Korçë

08:44PogradecStacioni Pogradec

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
Çmimi total: 30 Lekë
1

05:00GramshStacioni Gramsh

07:37KorçëStacioni Korçë

Tomlekede
30Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 16 minuta
3

07:53KorçëStacioni Korçë

08:44PogradecStacioni Pogradec

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
Çmimi total: 30 Lekë
1

05:00GramshStacioni Gramsh

07:37KorçëStacioni Korçë

Tomlekede
30Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 23 minuta
3

08:00KorçëStacioni Korçë

08:51PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 30 Lekë
1

05:00GramshStacioni Gramsh

07:37KorçëStacioni Korçë

Tomlekede
30Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 23 minuta
3

08:00KorçëStacioni Korçë

08:51PogradecStacioni Pogradec

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 30 Lekë
1

05:00GramshStacioni Gramsh

07:37KorçëStacioni Korçë

Tomlekede
30Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 23 minuta
3

08:00KorçëStacioni Korçë

08:38PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 180 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.