GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Qinam, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:45Durrës

13:23GosëStacioni Gosë

17:21QinamStacioni Qinam

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:38GosëStacioni Gosë

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

Blf
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 38 minuta
3

15:43LibrazhdStacioni Librazhd

18:14QinamStacioni Qinam

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.