GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Udënisht, Shqipëri Qinam, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Tiranë

12:01UdënishtStacioni Udënisht

13:44QinamStacioni Qinam

13:56Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

15:38UdënishtStacioni Udënisht

17:21QinamStacioni Qinam

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

16:31UdënishtStacioni Udënisht

18:14QinamStacioni Qinam

18:26Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:42UdënishtStacioni Udënisht

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

10:42UdënishtStacioni Udënisht

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

10:46UdënishtStacioni Udënisht

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

10:46UdënishtStacioni Udënisht

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.