GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Memlisht, Shqipëri Qinam, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:15Elbasan

07:31MemlishtStacioni Memlisht

09:10QinamStacioni Qinam

09:31Ersekë

Kela 2010
?Lekë

06:00Tiranë

08:05MemlishtStacioni Memlisht

09:44QinamStacioni Qinam

09:56Ersekë

Eno Sh.P.K
?Lekë

06:00Durrës

08:57MemlishtStacioni Memlisht

10:36QinamStacioni Qinam

10:48Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

12:05MemlishtStacioni Memlisht

13:44QinamStacioni Qinam

13:56Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

15:42MemlishtStacioni Memlisht

17:21QinamStacioni Qinam

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

16:35MemlishtStacioni Memlisht

18:14QinamStacioni Qinam

18:26Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:22MemlishtStacioni Memlisht

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Kela 2010Pritja: 9 minuta
3

08:29KorçëStacioni Korçë

09:10QinamStacioni Qinam

Kela 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
1

07:46MemlishtStacioni Memlisht

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 16 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:41QinamStacioni Qinam

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

07:46MemlishtStacioni Memlisht

08:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

09:03KorçëStacioni Korçë

09:44QinamStacioni Qinam

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
1

07:48MemlishtStacioni Memlisht

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 14 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:41QinamStacioni Qinam

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

07:48MemlishtStacioni Memlisht

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Eno Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

09:03KorçëStacioni Korçë

09:44QinamStacioni Qinam

Eno Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

10:46MemlishtStacioni Memlisht

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

10:46MemlishtStacioni Memlisht

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

10:50MemlishtStacioni Memlisht

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

10:50MemlishtStacioni Memlisht

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:41QinamStacioni Qinam

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.