GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

06:38GosëStacioni Gosë

09:59BelortaStacioni Belorta

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30Durrës

12:08GosëStacioni Gosë

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

13:38GosëStacioni Gosë

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:38GosëStacioni Gosë

09:55KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
1

13:23GosëStacioni Gosë

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:59BelortaStacioni Belorta

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.