GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Strugë, Maqedonia e Veriut

1

06:48GolemStacioni Golem

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15
1

08:21GolemStacioni Golem

09:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 37 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

08:24GolemStacioni Golem

09:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 34 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15
1

08:31GolemStacioni Golem

09:18TiranëStacioni Tiranë

Gea Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 27 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

08:31GolemStacioni Golem

09:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 30 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

08:32GolemStacioni Golem

09:19TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 26 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

08:40GolemStacioni Golem

09:27TiranëStacioni Tiranë

Skendi-2014
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 18 minuta
3

09:45TiranëStacioni Tiranë

12:45StrugëStacioni Strugë

AMR Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

11:27GolemStacioni Golem

12:42TiranëStacioni Tiranë

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:11StrugëStacioni Strugë

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 44 minuta
1

11:27GolemStacioni Golem

12:42TiranëStacioni Tiranë

Baturba Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 18 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:04StrugëStacioni Strugë

Eurobus
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

11:39GolemStacioni Golem

12:26TiranëStacioni Tiranë

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 34 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:11StrugëStacioni Strugë

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.