GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Golem, Shqipëri Fushë Kosovë, Kosovë

13:42GolemStacioni Golem

14:57TiranëTerminali Lindor

Ensilv -Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 33 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta

13:51GolemStacioni Golem

14:38TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 52 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta

14:02GolemStacioni Golem

14:49TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 41 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 18 minuta

14:09GolemStacioni Golem

14:56TiranëTerminali Lindor

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 34 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta

14:11GolemStacioni Golem

14:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 32 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta

14:15GolemStacioni Golem

14:45DurrësStacioni Durrës

F.D.A. Line Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 45 minuta

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta

14:21GolemStacioni Golem

15:08TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 22 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta

14:31GolemStacioni Golem

15:15TiranëTerminali Lindor

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 15 minuta

15:30TiranëTerminali Lindor

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta

14:31GolemStacioni Golem

14:46DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 44 minuta

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta

14:32GolemStacioni Golem

14:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 46 minuta

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.