GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjurakoc, Kosovë Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:33GjurakocStacioni Gjurakoc

12:44MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:16VushtrriStacioni Vushtrri

Qendrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
1

15:38GjurakocStacioni Gjurakoc

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:16VushtrriStacioni Vushtrri

Arena-Trav
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

16:48GjurakocStacioni Gjurakoc

17:59MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

18:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

18:31VushtrriStacioni Vushtrri

Qendrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.