GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjirokastër, Shqipëri Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

08:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

09:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 12
1

06:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

09:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
250Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 21 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:17KrujëStacioni Krujë

Durresi
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 17 minuta
Çmimi total: 350 Lekë
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:56KrujëStacioni Krujë

A & A-Trans
100Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 12
1

08:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

11:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

12:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 12
1

10:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

13:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:56KrujëStacioni Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.