GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjirokastër, Shqipëri Fushë Krujë, Shqipëri

1

06:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

09:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
250Lekë
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 21 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:06Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

06:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

09:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
250Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 21 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:06Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Durresi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Bit + D 2010Pritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Bit + D 2010
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rilindi Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Linda 80
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Bulqiza Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: Marsoni Al TransportPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Marsoni Al Transport
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 29 minuta
Çmimi total: 12
1

07:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
12€
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:38Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

A & A-Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.