GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
1

17:50GjilanStacioni Gjilan

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 56 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 10 minuta
Çmimi total: 50
1

18:10GjilanStacioni Gjilan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 36 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 50 minuta
Çmimi total: 50
1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 30 minuta
Çmimi total: 50
1

19:10GjilanStacioni Gjilan

20:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani Trans
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 36 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 50 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.