GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Shirokë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

07:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 11 minuta
3

08:05PrizrenStacioni Prizren

08:27ShirokëStacioni Shirokë

Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3
1

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

09:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 11 minuta
3

10:05PrizrenStacioni Prizren

10:27ShirokëStacioni Shirokë

Shpejtimi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:40GjakovëStacioni Gjakovë

10:34PrizrenStacioni Prizren

Ylli
3€
2
Ndërrim në: RudiPritja: 11 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:07ShirokëStacioni Shirokë

Rudi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 3
1

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:39PrizrenStacioni Prizren

Destani Trans
2.5€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 11 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

15:12ShirokëStacioni Shirokë

Besi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.