GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Llugaxhi, Kosovë

1

06:30GjakovëStacioni Gjakovë

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
5€
2
Ndërrim në: MedinaPritja: 14 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Medina
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 14 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:13LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Arbeni Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

08:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:45LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

09:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 14 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:13LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Fehmi-Company
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

09:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
5€
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 14 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Cufa-Reisen
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 14 minuta
3

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

12:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Meti T
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 14 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:18LlugaxhiStacioni Llugaxhi

N.T.Sh Beka
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 5
1

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
5€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 14 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:13LlugaxhiStacioni Llugaxhi

N.T.Sh Beka
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

13:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 14 minuta
3

15:15PrishtinëStacioni Prishtinë

15:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Albani Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 6
1

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Comerc
3€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 15 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Fehmi-Company
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.