GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Jabllanicë e Vogël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:17PejëStacioni Pejë

Monika
3€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 13 minuta
3

15:30PejëStacioni Pejë

15:52Jabllanicë e VogëlStacioni Jabllanicë e Vogël

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 3
1

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:17PejëStacioni Pejë

Juniku Reisen
3€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 13 minuta
3

15:30PejëStacioni Pejë

15:52Jabllanicë e VogëlStacioni Jabllanicë e Vogël

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 3
1

16:45GjakovëStacioni Gjakovë

17:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: Vellezerit TurkajPritja: 13 minuta
3

17:45PejëStacioni Pejë

18:07Jabllanicë e VogëlStacioni Jabllanicë e Vogël

Vellezerit Turkaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.