GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Graçanicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

19:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 9 minuta
3

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Buna Tours
0.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.