GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Gjurakoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00GjakovëStacioni Gjakovë

10:47PejëStacioni Pejë

Albi
3€
2
Ndërrim në: MeliPritja: 13 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

11:30GjurakocStacioni Gjurakoc

Meli
1.2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4.2
1

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Kastrati
3€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 13 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:58GjurakocStacioni Gjurakoc

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 3
1

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17PejëStacioni Pejë

Xeni Tours
3€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 13 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:58GjurakocStacioni Gjurakoc

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 3
1

12:30GjakovëStacioni Gjakovë

13:17PejëStacioni Pejë

Erblini
3€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 13 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:58GjurakocStacioni Gjurakoc

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Çmimi total: 3
1

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:32PejëStacioni Pejë

Gentonisi
3€
2
Ndërrim në: MeliPritja: 13 minuta
3

14:45PejëStacioni Pejë

15:15GjurakocStacioni Gjurakoc

Meli
1.2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4.2
1

16:15GjakovëStacioni Gjakovë

17:02PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: MeliPritja: 13 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:45GjurakocStacioni Gjurakoc

Meli
1.2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4.2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.