GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Bratislavë, Sllovakia

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:30TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 4 orë, 30 minuta
3

23:00TiranëStacioni Tiranë

22:59BratislavëStacioni Bratislavë

AMR Travel
100€

Informata

Kohëzgjatja totale:~31 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.