GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Bec, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:08BecStacioni Bec

13:31Prishtinë

Meti Tours
?€

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:08BecStacioni Bec

14:31Prishtinë

Cali
?€

13:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:15BecStacioni Bec

13:42Shqiponjë

Dreni
?€

13:30GjakovëStacioni Gjakovë

13:38BecStacioni Bec

15:01Prishtinë

Armend Tours
?€

13:30GjakovëStacioni Gjakovë

13:46BecStacioni Bec

13:50Zhdredhë

Ardi
?€

14:00GjakovëStacioni Gjakovë

14:08BecStacioni Bec

15:31Prishtinë

Shpatturs
?€

15:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:38BecStacioni Bec

17:01Prishtinë

Bledi
?€

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

16:08BecStacioni Bec

17:31Prishtinë

Bledi
?€

17:00GjakovëStacioni Gjakovë

17:08BecStacioni Bec

18:31Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:38BecStacioni Bec

19:01Prishtinë

Edonisi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.