GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Augsburg, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

03:00GjakovëStacioni Gjakovë

05:00AugsburgStacioni Augsburg

Barileva
70€

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

05:59AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00GjakovëStacioni Gjakovë

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 29 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 59 minuta
Çmimi total: 70
1

06:30GjakovëStacioni Gjakovë

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 59 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 29 minuta
Çmimi total: 70
1

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 29 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59AugsburgStacioni Augsburg

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.