GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Krujë, Shqipëri Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:01Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

09:37DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 28 minuta
3

10:05DurrësStacioni Durrës

12:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

09:03Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

09:39DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

10:05DurrësStacioni Durrës

12:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

09:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

10:30DurrësStacioni Durrës

London Eye
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 15 minuta
3

10:45DurrësStacioni Durrës

12:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

09:33Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

10:09DurrësStacioni Durrës

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

10:35DurrësStacioni Durrës

12:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 25 minuta
1

10:01Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

10:37DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 28 minuta
3

11:05DurrësStacioni Durrës

13:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

12:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:30DurrësStacioni Durrës

London Eye
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 15 minuta
3

13:45DurrësStacioni Durrës

15:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

12:31Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

13:07DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 28 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
1

13:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

14:30DurrësStacioni Durrës

London Eye
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 15 minuta
3

14:45DurrësStacioni Durrës

16:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

13:41Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

14:17DurrësStacioni Durrës

Armed
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 28 minuta
3

14:45DurrësStacioni Durrës

16:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.