GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Zajm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:20Prishtinë

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:10ZajmStacioni Zajm

17:40Pejë

Koha
?€

17:00Prishtinë

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:50ZajmStacioni Zajm

18:20Pejë

Gjocaj Tours
?€

17:20Prishtinë

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:10ZajmStacioni Zajm

18:40Pejë

Mendi
?€

17:40Prishtinë

17:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:30ZajmStacioni Zajm

19:00Pejë

Bashkimi Turist
?€

18:00Prishtinë

18:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:50ZajmStacioni Zajm

19:20Pejë

Pranvera Tours
?€

18:20Prishtinë

18:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:10ZajmStacioni Zajm

19:40Pejë

Koha
?€

19:20Prishtinë

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:10ZajmStacioni Zajm

20:40Pejë

Omega T.
?€

20:00Prishtinë

20:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:50ZajmStacioni Zajm

21:20Pejë

Miroci
?€

20:20Prishtinë

20:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

21:10ZajmStacioni Zajm

21:40Pejë

Deli Abazi
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 20 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:50ZajmStacioni Zajm

Gjocaj Tours
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3.5
1

16:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 20 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:30ZajmStacioni Zajm

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

16:48Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 17 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10ZajmStacioni Zajm

Mendi
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
Çmimi total: 3.5
1

16:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 19 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10ZajmStacioni Zajm

Mendi
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 3.5
1

16:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 20 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10ZajmStacioni Zajm

Mendi
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3.5
1

16:52Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
1€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 33 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZajmStacioni Zajm

Bashkimi Turist
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 4.5
1

16:57Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:12PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 28 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZajmStacioni Zajm

Bashkimi Turist
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.5
1

16:58Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
0.5€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 25 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZajmStacioni Zajm

Bashkimi Turist
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta
Çmimi total: 4
1

17:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 20 minuta
3

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30ZajmStacioni Zajm

Bashkimi Turist
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Çmimi total: 3.5
1

17:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:33PrishtinëStacioni Prishtinë

Egzoni Tours
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 27 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:50ZajmStacioni Zajm

Pranvera Tours
3.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.