GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45FerizajStacioni Ferizaj

18:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 25 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
1

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Fatoni-Reisen
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 10 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë
Çmimi total: 50
1

18:10FerizajStacioni Ferizaj

18:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 4 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 49 minuta
Çmimi total: 50
1

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 25 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 15 minuta
Çmimi total: 50
1

19:30FerizajStacioni Ferizaj

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 30 minuta
Çmimi total: 51.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.