GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30FerizajStacioni Ferizaj

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1.5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 30 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 5.5
1

14:45FerizajStacioni Ferizaj

15:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Fehmi-Company
1.5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 15 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.