GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30ErsekëStacioni Ersekë

15:47PrrenjasStacioni Prrenjas

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00ErsekëStacioni Ersekë

16:17PrrenjasStacioni Prrenjas

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ErsekëStacioni Ersekë

14:53KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:39PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

14:00ErsekëStacioni Ersekë

14:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:39PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.