GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Levan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:45ElbasanStacioni Elbasan

16:51LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 17 minuta
3

17:08LushnjeStacioni Lushnje

18:03LevanStacioni Levan

Interbus Vlora
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.