GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Golem, Shqipëri Levan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00Tiranë

17:47GolemStacioni Golem

19:33LevanStacioni Levan

21:26Përmet

Fjoart Travel
?Lekë

18:30Tiranë

19:17GolemStacioni Golem

21:03LevanStacioni Levan

22:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30Tiranë

21:17GolemStacioni Golem

23:03LevanStacioni Levan

00:00Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:44GolemStacioni Golem

18:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 13 minuta
3

18:38LushnjeStacioni Lushnje

19:33LevanStacioni Levan

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.