GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Arllat, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:06ArllatStacioni Arllat

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 30 minuta
3

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:06ArllatStacioni Arllat

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 25 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:06ArllatStacioni Arllat

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 27 minuta
3

18:47Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:09ArllatStacioni Arllat

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 9 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 57 minuta
3

19:17Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:39ArllatStacioni Arllat

Mendi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.