GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Durrës në Shkodër me autobus - Rezervoni biletë online nga Durrës, Shqipëri Shkodër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30DurrësStacioni Durrës

09:40ShkodërStacioni Shkodër

Nord Travel
6€

06:20Vlorë

08:43DurrësStacioni Durrës

11:04ShkodërStacioni Shkodër

Gea Shpk
?Lekë

13:30Vlorë

15:53DurrësStacioni Durrës

18:14ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:30DurrësStacioni Durrës

06:05TiranëTerminali Lindor

Demokracia 95
?Lekë
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 25 minuta

06:30TiranëTerminali Lindor

08:16ShkodërStacioni Shkodër

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

06:15DurrësStacioni Durrës

06:50TiranëTerminali Lindor

Demokracia 95
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta

07:00TiranëTerminali Lindor

08:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

07:00DurrësStacioni Durrës

07:35TiranëTerminali Lindor

Lluca
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 25 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta

07:15DurrësStacioni Durrës

07:50TiranëTerminali Lindor

Refati-08
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta

08:00TiranëTerminali Lindor

09:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

07:30DurrësStacioni Durrës

08:05TiranëTerminali Lindor

Diku-Trans 2917
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 25 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta

07:33DurrësStacioni Durrës

08:08TiranëTerminali Lindor

Koha Ekspres
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

07:36DurrësStacioni Durrës

08:11TiranëTerminali Lindor

Poliçani Trans
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta

07:44DurrësStacioni Durrës

08:19TiranëTerminali Lindor

Alfa Day
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 11 minuta

08:30TiranëTerminali Lindor

10:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta

08:03DurrësStacioni Durrës

08:38TiranëTerminali Lindor

Koha Ekspres
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 22 minuta

09:00TiranëTerminali Lindor

10:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 52 minuta

08:15DurrësStacioni Durrës

08:50TiranëTerminali Lindor

Refati-08
?Lekë
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 10 minuta

09:00TiranëTerminali Lindor

10:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.