GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Pogradec, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30DurrësStacioni Durrës

11:25PogradecStacioni Pogradec

Eiga
250Lekë

09:00DurrësStacioni Durrës

11:47PogradecStacioni Pogradec

12:38Korçë

Demokracia 95
?Lekë

11:30DurrësStacioni Durrës

14:34PogradecStacioni Pogradec

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

12:45DurrësStacioni Durrës

15:49PogradecStacioni Pogradec

17:33Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

13:00DurrësStacioni Durrës

16:04PogradecStacioni Pogradec

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

14:00DurrësStacioni Durrës

16:47PogradecStacioni Pogradec

17:38Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

15:00DurrësStacioni Durrës

17:47PogradecStacioni Pogradec

18:38Korçë

Star Bus Korça
?Lekë

16:30DurrësStacioni Durrës

19:25PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë

17:30DurrësStacioni Durrës

20:25PogradecStacioni Pogradec

Shqiponja Trans
250Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:29DurrësStacioni Durrës

07:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

10:42PogradecStacioni Pogradec

Kei Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:30DurrësStacioni Durrës

08:05TiranëStacioni Tiranë

Diku-Trans 2917
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 25 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

10:42PogradecStacioni Pogradec

Kei Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:33DurrësStacioni Durrës

08:08TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

10:42PogradecStacioni Pogradec

Kei Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:36DurrësStacioni Durrës

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

10:42PogradecStacioni Pogradec

Kei Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:36DurrësStacioni Durrës

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

10:57PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
1

07:44DurrësStacioni Durrës

08:19TiranëStacioni Tiranë

Alfa Day
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

08:45TiranëStacioni Tiranë

10:57PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

08:00DurrësStacioni Durrës

10:00LibrazhdStacioni Librazhd

Teuta - 95
300Lekë
2
Ndërrim në: Metro Al TravelPritja: 25 minuta
3

10:25LibrazhdStacioni Librazhd

11:40PogradecStacioni Pogradec

Metro Al Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
1

08:01DurrësStacioni Durrës

08:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:42PogradecStacioni Pogradec

Beam Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

08:01DurrësStacioni Durrës

08:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:42PogradecStacioni Pogradec

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

08:01DurrësStacioni Durrës

08:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:42PogradecStacioni Pogradec

Kei Sh.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.