GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Peshkopi, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00DurrësStacioni Durrës

11:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë

08:00DurrësStacioni Durrës

12:18PeshkopiStacioni Peshkopi

Rigersi Trans
700Lekë

12:30DurrësStacioni Durrës

16:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë

13:30DurrësStacioni Durrës

17:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë

14:30DurrësStacioni Durrës

18:48PeshkopiStacioni Peshkopi

Ariu
700Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

03:59DurrësStacioni Durrës

04:34TiranëStacioni Tiranë

Shqipron Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 26 minuta
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

09:11PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 12 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

05:30DurrësStacioni Durrës

06:05TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 15 minuta
3

06:20TiranëStacioni Tiranë

10:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

06:00DurrësStacioni Durrës

06:20ShijakStacioni Shijak

Andromeda Group
?Lekë
2
Ndërrim në: Leo Gita TransPritja: 40 minuta
3

07:00ShijakStacioni Shijak

10:30PeshkopiStacioni Peshkopi

Leo Gita Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
1

06:15DurrësStacioni Durrës

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino EkspresPritja: 29 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

11:14PeshkopiStacioni Peshkopi

Gino Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
1

06:15DurrësStacioni Durrës

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Gino ExpressPritja: 29 minuta
3

07:19TiranëStacioni Tiranë

11:14PeshkopiStacioni Peshkopi

Gino Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
1

06:15DurrësStacioni Durrës

06:50TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 50 minuta
3

07:40TiranëStacioni Tiranë

11:51PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00DurrësStacioni Durrës

07:35TiranëStacioni Tiranë

Lluca
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

12:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:00DurrësStacioni Durrës

07:20ShijakStacioni Shijak

Andromeda Group
?Lekë
2
Ndërrim në: Leo Gita TransPritja: 40 minuta
3

08:00ShijakStacioni Shijak

11:30PeshkopiStacioni Peshkopi

Leo Gita Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
1

07:15DurrësStacioni Durrës

07:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

12:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 16 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

07:29DurrësStacioni Durrës

07:55TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 25 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

12:31PeshkopiStacioni Peshkopi

Shpresa - AL SH.P.K
600Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.