GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Mjedë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:45DurrësStacioni Durrës

08:38MjedëStacioni Mjedë

09:30Pukë

Hadroj 04
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:16DurrësStacioni Durrës

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:43MjedëStacioni Mjedë

Markaj Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

09:16DurrësStacioni Durrës

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Markaj Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:43MjedëStacioni Mjedë

Markaj Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

09:16DurrësStacioni Durrës

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: NordinPritja: 15 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:43MjedëStacioni Mjedë

Nordin
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

09:16DurrësStacioni Durrës

09:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 15 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

11:43MjedëStacioni Mjedë

Terbuni Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

12:16DurrësStacioni Durrës

12:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Terbuni TransPritja: 15 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:43MjedëStacioni Mjedë

Terbuni Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

16:16DurrësStacioni Durrës

16:45TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: NordinPritja: 15 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

18:43MjedëStacioni Mjedë

Nordin
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.