GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Kuqan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30DurrësStacioni Durrës

16:22KuqanStacioni Kuqan

17:06Gramsh

Tomlekede
?Lekë

16:00DurrësStacioni Durrës

17:52KuqanStacioni Kuqan

18:36Gramsh

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:59DurrësStacioni Durrës

10:34TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 11 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:45KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
1

10:00DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 22 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Tirana Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 180 Lekë
1

10:00DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: MimaniPritja: 22 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Mimani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 180 Lekë
1

10:03DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 22 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Tirana Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
1

10:03DurrësStacioni Durrës

10:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: MimaniPritja: 22 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Mimani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta
1

10:09DurrësStacioni Durrës

10:30TiranëStacioni Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:45KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

10:16DurrësStacioni Durrës

10:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 15 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Tirana Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

10:16DurrësStacioni Durrës

10:45TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: MimaniPritja: 15 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

12:00KuqanStacioni Kuqan

Mimani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

10:49DurrësStacioni Durrës

11:24TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 21 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:45KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

10:59DurrësStacioni Durrës

11:25TiranëStacioni Tiranë

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 20 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:45KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.