GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Kaçanik, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00DurrësStacioni Durrës

23:00KaçanikStacioni Kaçanik

Cufa-Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00DurrësStacioni Durrës

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 15 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:18KaçanikStacioni Kaçanik

N.T.Sh Beka
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.