GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Istog, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30DurrësStacioni Durrës

20:30IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00DurrësStacioni Durrës

18:19PejëStacioni Pejë

Miroci
10€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 26 minuta
3

18:45PejëStacioni Pejë

19:24IstogStacioni Istog

Burimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 24 minuta
Çmimi total: 11.5
1

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 25 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:07IstogStacioni Istog

Floriani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.