GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Bushat, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00DurrësStacioni Durrës

09:48BushatStacioni Bushat

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30DurrësStacioni Durrës

15:18BushatStacioni Bushat

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00DurrësStacioni Durrës

16:48BushatStacioni Bushat

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45DurrësStacioni Durrës

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 40 minuta
3

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

09:48BushatStacioni Bushat

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
1

05:45DurrësStacioni Durrës

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: ArmedPritja: 40 minuta
3

08:05LibrazhdStacioni Librazhd

09:48BushatStacioni Bushat

Armed
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
1

12:45DurrësStacioni Durrës

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:48BushatStacioni Bushat

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
1

12:45DurrësStacioni Durrës

14:25LibrazhdStacioni Librazhd

Megi 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 40 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:48BushatStacioni Bushat

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.